Skip links

قیمت ژئوممبران (ورق پلیمری)

قیمت ژئوممبران (ورق پلیمری) یا ورق استخر

"<yoastmark

جهت آگاهی از قیمت ژئوممبران (قیمت ورق پلیمری) و تفاوت انواع ورق ژئوممبران تولیدی شرکت عایق کار توضیحات کامل ارائه می‌شود.

معرفی کوتاه

ژئوممبران ورقی نفوذ ناپذیر است و در حال حاضر جایگزین خوبی برای روش‌های قدیمی (سنگ و سیمان و بتن) در بحث ایزولاسیون شده‌است.

امروزه استخرهای ژئوممبرانی جای استخرهای بتنی را گرفته‌است! به دلیل هزینه‌ اقتصادی تر و عمر بسیار بیشتر ژئوممبران نسبت به بتن و مقاومت در برابر اشعه خورشید.

هزینه اجرا

هزینه اجرا و نصب ورق ژئوممبران در مقایسه با پوشش بتنی یا سیمانی، بسیار پایین تر بوده و حداقل کمتر از نصف می باشد.

قیمت ورق ژئوممبران یا همان ورق پلیمری (عایق استخر) بر اساس متراژ و ضخامت ورق تعیین می‌شود و بطور کلی قیمت با توجه به ضخامت ورق به 3 دسته اصلی زیر تقسیم می‌شود:

قیمت ورق با ضخامت 1.5 میلیمتر:

پرکاربردترین ضخامت این محصول است ضخامت 1.5 میلیمتر است و با توجه به کیفیت ورق و مدت زمان گارانتی، قیمت متفاوتی دارد. جهت استعلام قیمت ورق با ما در تماس باشید.

قیمت ورق با ضخامت 1 میلیمتر:

ضخامت 1 میلیمتر معمولا برای کانال های انتقال آب کاربرد دارد و برای عایق استخر استفاده نمی‌شود. قیمت ورق ضخامت 1 میلیمتر حدود 30 درصد کمتر از ضخامت 1.5 میلیمتر همان ورق می‌باشد.

قیمت ورق با ضخامت 2 میلیمتر:

ضخامت 2 میلیمتر یک ضخامت سفارشی برای استخرهای با عمق بیشتر از 10 متر است و همچنین در برخی موارد جهت عایق پروژه های گود ساختمانی یا فونداسیون کاربرد دارد. قیمت ورق ضخامت 2 میلیمتر حدود 30 درصد بیشتر از ضخامت 1.5 میلیمتر همان ورق می‌باشد.

قیمت ورق پلیمری ، قیمت عایق استخر
قیمت ورق پلیمری ، قیمت عایق استخر

استعلام قیمت

قطعا کیفیت ژئوممبران تاثیر بسیاری در قیمت نهایی محصول تولید شده خواهد داشت.

علت اصلی عدم درج قیمت، نوسان قیمت مواد اولیه پلی اتیلن است، که در تولید این محصول به کار برده می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه های طراحی استخر، عملیات خاکبرداری، عملیات بسترسازی و لوله گذاری با کارشناسان ما در تماس باشید.