Skip links

ژئوتکستایل اصفهان

لایه ژئوتکستایل اصفهان پارچه هایی نفوذپذیر هستند که در کاربردهای زهکشی، پروژه های عمرانی و … برای جداسازی، فیلتر کردن، تقویت، زهکشی و/یا محافظت از خاک استفاده می شوند. لایه ژئوتکستایل که به نام‌های ژئوتکستایل، نمد ژئوتکستایل یا نمد مصنوعی نیز شناخته می‌شوند، در دو نوع اصلی موجود هستند: ژئوتکستایل بافته شده و ژئوتکستایل غیر بافته.

تولید کننده ژئوتکستایل اصفهان

ژئوتکستایل بافته شده یک لایه همه منظوره است که می تواند برای کاربردهای مختلفی از جمله زهکشی زمین، سنگفرش کردن، جاده ها، میدان های سوارکاری، کنترل علف های هرز و موارد دیگر استفاده شود. ژئوتکستایل غیر بافته نیز می تواند برای اهداف مختلف، از راهسازی گرفته تا زهکشی ها استفاده شود. اما از لایه ژئوتکستایل نبافته برای جلوگیری از علف های هرز به دلیل تخلخل لایه نباید استفاده کرد.

تولید انواع ژئوتکستایل پلی استر و پلی پروپیلن، با تنوع بالا و مطابق استانداردهای روز دنیا

ژئوتکستایل بافته شده و نبافته با طول و عرض سفارشی جهت کاربردهای صنعتی ، کشاورزی (نمد یا موکت زیر ورق ژئوممبران) ، ساختمانی (زیر سازی ژئوممبران پی وی سی در گود) ، راه سازی ، سد سازی ، فیلتراسیون و …

ژئوتکستایل در اصفهان با رنگ های سفید ، سبز ، قهوه ای و …

قیمت ژئوتکستایل اصفهان

قیمت ژئوتکستایل بستگی به کیفیت الیاف مورد استفاده در تولید این محصول دارد. بهتر است قبل از خرید ژئوتکستایل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان برای خرید ژئوتکستایل در اصفهان برای پروژه خود استفاده کنید.

شماره های تماس :

2069 913 913 98+ ( و ) 8898 740 913 98+ (و) 2399 5810 31 98+

ژئوتکستایل اصفهان ، نمد مصنوعی
نمد مصنوعی اصفهان
ژئوتکستایل اصفهان
ژئوتکستایل اصفهان