Skip links

ژئوتکستایل شیراز

کارخانه تولید ژئوتکستایل شیراز | تولید ، فروش و قیمت

شرکت عایق کار تولید کننده ژئوتکستایل شیراز

تولید انواع ژئوتکستایل پلی استر و پلی پروپیلن در استان فارس ، شهر شیراز ، با تنوع بالا و مطابق استانداردهای روز دنیا

ژئوتکستایل بافته و نبافته با طول و عرض سفارشی برای کاربردهای صنعتی ، کشاورزی ، ساختمانی ، راه سازی ، سد سازی ، فیلتراسیون و …

ژئوتکستایل نبافته شیراز، که معمولاً به عنوان سوزن پانچ یا پلی استر نبافته شناخته می شود، یک محصول پلاستیکی بسیار کارآمد است که برای کارهای فیلتراسیون و جداسازی در سناریوهای مختلف ساخت و ساز طراحی شده است.

این محصول به ویژه در پروژه های مهندسی عمران بسیار ارزشمند است، جایی که به طور قابل توجهی ویژگی های خاک را بهبود می بخشد، بنابراین به پایداری و دوام کلی ساختمان کمک می کند.

عایق کار دو نوع متمایز ژئوتکستایل را ارائه می دهد: نبافته و نخ بافته شده. ژئوتکستایل نبافته در دو جنس مختلف – پلی استر (PET) و پلی پروپیلن (PP) موجود است که طیف وسیعی از کاربردها را بر اساس نیازهای خاص پروژه امکان پذیر می کند.

علاوه بر این، ژئوتکستایل بافته به دو شکل ارائه می شود: معمولی و با استحکام بالا، که هر کدام برای پاسخگویی به خواسته های منحصر به فرد پروژه های مختلف طراحی شده اند. این گونه‌ها انعطاف‌پذیری، استحکام و قابلیت اطمینان را تضمین می‌کنند و آنها را به یک جزء ضروری در ساخت‌وسازهای عمرانی و کارهای مهندسی مدرن تبدیل می‌کنند.

 

جهت دریافت مشاوره رایگان خرید ژئوتکستایل در شیراز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

شماره های تماس : 2069 913 913 98+ ( و ) 8898 740 913 98+ (و) 2399 5810 31 98+

ژئوتکستایل شیراز
ژئوتکستایل شیراز
ژئوتکستایل شیراز
کارخانه ژئوتکستایل فارس