Skip links

ژئوتکستایل مشهد

ژئوتکستایل مشهد ، نیشابور ، سبزوار

نمد ژئوتکستایل پارچه هایی نفوذپذیر هستند که در کاربردهای زهکشی، پروژه های عمرانی و … برای جداسازی، فیلتر کردن، تقویت، زهکشی و/یا محافظت از خاک استفاده می شوند. لایه ژئوتکستایل که به نام‌های ژئوتکستایل، نمد ژئوتکستایل یا نمد مصنوعی نیز شناخته می‌شوند، در دو نوع اصلی موجود هستند: ژئوتکستایل بافته شده و ژئوتکستایل غیر بافته.

موکت ژئوتکستایل نبافته نیز می تواند برای اهداف مختلف، از راهسازی گرفته تا زهکشی ها استفاده شود. اما از لایه ژئوتکستایل نبافته برای جلوگیری از علف های هرز به دلیل تخلخل لایه نباید استفاده کرد.

تولید انواع ژئوتکستایل پلی استر و پلی پروپیلن، با تنوع بالا و مطابق استانداردهای روز دنیا

ژئوتکستایل بافته شده و نبافته با طول و عرض سفارشی جهت کاربردهای صنعتی ، کشاورزی (نمد یا موکت زیر ورق ژئوممبران) ، ساختمانی (زیر سازی ورق ژئوممبران در گود) ، راه سازی ، سد سازی ، فیلتراسیون و …

ژئوتکستایل در مشهد با رنگ های سفید ، سبز ، قهوه ای و …

قیمت ژئوتکستایل مشهد

  1. تغییرات در قیمت مواد اولیه: قیمت ژئوتکستایل‌ها ممکن است به دلیل تغییرات در قیمت مواد اولیه مورد استفاده برای تولید، مانند پلی‌استر، پلی‌پروپیلن، تغییر کند. افزایش در قیمت این مواد اولیه می‌تواند منجر به افزایش قیمت نهایی ژئوتکستایل‌ها شود.
  2. تغییرات در تقاضا و عرضه: تغییرات در تقاضا و عرضه ژئوتکستایل‌ها نیز می‌تواند قیمت آن‌ها را تحت تأثیر قرار دهد. در صورت افزایش تقاضا یا کاهش عرضه، قیمت‌ها ممکن است افزایش یا کاهش یابد.

بهتر است قبل از خرید ژئوتکستایل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و از مشاوره رایگان برای خرید ژئوتکستایل مناسب برای پروژه خود استفاده کنید.

برای خرید ژئوتکستایل در شهرهای مشهد ، سبزوار، نیشابور، بجنورد، بیرجند، قوچان، گناباد، تربت حیدریه، کاشمر ، سرخس ، تایباد ، چناران ، سرخس با کارشناسان عایق کار تماس حاصل فرمائید.

شماره های تماس :

2069 913 913 98+ ( و ) 8898 740 913 98+ (و) 2399 5810 31 98+

ژئوتکستایل مشهد، بیرجند ، نیشابور
ژئوتکستایل مشهد، بیرجند ، نیشابور
نمد ژئوتکستایل مشهد
نمد ژئوتکستایل مشهد