Skip links

ژئوممبران اصفهان

استفاده از ژئوممبران PVC در عایق‌سازی گودهای ساختمانی:

در پروژه‌های ساختمانی، عایق‌سازی گودها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ژئوممبران PVC به عنوان یک راهکار موثر برای ایجاد عایق در برابر نفوذ آب و حفظ استحکام دیوارهای گودها به کار می‌رود. ویژگی‌های انعطاف‌پذیری، مقاومت در برابر شکستگی و مانع نفوذ آب این نوع ژئوممبران، تضمین کننده حفظ کیفیت ساختمان و جلوگیری از خسارات ناشی از نفوذ آب به دیوارهای گودها می‌باشد.

استفاده از ژئوممبران در ساخت استخرهای کشاورزی:

در پروژه‌های ساخت استخرهای کشاورزی، ژئوممبران‌ها نقش بسیار حیاتی در حفظ آب و کنترل نفوذ آب دارند. ژئوممبران‌های مقاوم در برابر پارگی و شکستگی، می‌توانند سطح آب را در استخرها حفظ کرده و از اتلاف منابع آبی جلوگیری نمایند. همچنین، این ژئوممبران‌ها باعث کاهش فاصله‌های آبیاری و بهره‌وری بیشتر در کشاورزی می‌شوند.

فروش ژئوممبران اصفهان

فروش ، نصب و اجرای ژئوممبران با بهترین قیمت و کیفیت در استان اصفهان (کاشان ، خمینی شهر ، نجف آباد ، شاهین شهر ، داران ، شهرضا ، تیران ، مبارکه ، آران و بیدگل ، زرین شهر ، گلپایگان ، فریدون شهر ، چادگان ، فلاورجان ، دولت آباد ، نایین ، سمیرم ، خوانسار ، گز ، اردستان ، نطنز ، باغ بهادران ، دامنه ، اصغر آباد ، رزوه) با تضمین بهترین کیفیت.

ژئوممبران اصفهان ، قیمت ژئوممبران اصفهان ، ورق پلیمری اصفهان ، عایق استخر
ژئوممبران اصفهان ، قیمت ژئوممبران اصفهان ، ورق پلیمری اصفهان ، عایق استخر

طراحی و اجرای پروژه های ژئوممبران

اجرای پروژه های ژئوممبران اصفهان در زمینه های کشاورزی ( استخرهای ذخیره آب کشاورزی ، کانال های انتقال آب ، حوضچه های پرورش ماهی ، آب بند ها) عمران (راهسازی، ایزولاسیون و زهکشی فونداسیون ، بام سبز یا روف گاردن ، دریاچه های مصنوعی ، سد ، ایزولاسیون تونل) ، صنعت ، معدن ، آب و فاضلاب (حوضچه های تصفیه پساب های صنعتی و شهری) ، نفت ، گاز و پتروشیمی و … در ابعاد مختلف و اشکال هندسی متفاوت در کوتاه ترین زمان ممکن مطابق با استانداردهای روز دنیا را از ما بخواهید.

شرکت عایق کار متشکل از گروهی مجرب از مهندسین و کارشناسان خبره در خدمت شماست.

شرکت ما با تولید، فروش و نصب ورقهای ژئوممبران (ورق پلیمری)، این امکان را برای شما فراهم آورده که با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان پروژه های خود را احداث نمایید.

 

طراحی و ساخت انواع استخر ذخیره آب کشاورزی اصفهان
طراحی و ساخت انواع استخر ذخیره آب کشاورزی اصفهان (استخر پلیمری)

مقاومت ورق پلی اتیلن (استخر پلیمری)

ورق پلی اتیلن یا ژئوممبران در برابر اشعه فرابنفش خورشید یا اشعه UV بسیار مقاوم است و همچنین در برابر رشد گیاه ، جوندگان ، باکتری ها ، جلبک ها … نیز از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد. همین دلایل کافی است که تقریبا 99 درصد افراد برای عایق سازی ذخایر آب خود از این محصول استفاده کنند.

خرید ارزان و عمده ژئوممبران و ژئوتکستایل اصفهان در نتیجه ارتباط و همراهی ما امکان پذیر می باشد و ما بهترین شرایط را ایجاد نموده ایم تا بتوانیم محصولات مورد نیاز مشتریان گرامی را با بیشترین تنوع و کیفیت در اختیار ایشان قرار دهیم و آمادگی ارسال این سفارشات را به سراسر کشور دارا می باشیم.

ژئوتکستایل اصفهان
ژئوتکستایل اصفهان

قیمت ورق ژئوممبران اصفهان

قیمت ورق ژئوممبران یا ورق پلیمری بر اساس متر مربع مورد نیاز و همچنین ضخامت ورق تعیین می‌شود. به این صورت که متراژ بالاتر قیمت کمتر و ضخامت بالاتر ، قیمت بالاتری دارد.

شما می توانید با تماس با ما از قیمت ژئوممبران اصفهان کسب اطلاع نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

آخرین پروژه های استان اصفهان

نصب ورق ژئوممبران نائین

استخر ژئوممبران نائین آقای بیگی

پروژه ساخت استخر ژئوممبران (استخر پلیمری) ذخیره آب در نائین برای آقای بیگی با زیرسازی نمد ژئوتکستایل 300 گرمی. محل ...
ورق ژئوممبران در اصفهان شهرستان ورزنه

استخر ژئوممبران آقای کریمی ورزنه

استخر ژئوممبران آقای کریمی از ورزنه اصفهان پروژه ساخت استخر ژئوممبران (استخر پلیمری) ذخیره آب کشاورزی آقای کریمی محل پروژه ...
ورق ژئوممبران با زیر سازی لایه ژئوتکستایل در اصفهان ورزنه

استخر ژئوممبران اصفهان ورزنه آقای بخشی

استخر ژئوممبران آقای اصغری از ورزنه استان اصفهان پروژه ساخت استخر ژئوممبران با ورق رنگ آبی (استخر پلیمری)  و زیر ...