Skip links

ژئوممبران خراسان

فروش و نصب ورق ژئوممبران خراسان

خراسان رضوی ، خراسان شمالی و خراسان جنوبی

ژئوممبران خراسان ، قیمت ژئوممبران خراسان (مشهد) ، استخر پلیمری خراسان ، عایق استخر کشاورزی
ژئوممبران خراسان ، قیمت ژئوممبران خراسان (مشهد) ، استخر پلیمری خراسان ، عایق استخر کشاورزی

فروش و نصب ورق ژئوممبران در استان خراسان (خراسان شمالی ، خراسان رضوی ، خراسان جنوبی ) با 10 سال گارانتی.

اجرای پروژه های ژئوممبران با زیرسازی ژئوتکستایل در زمینه های کشاورزی ( استخرهای ذخیره آب کشاورزی ، کانال انتقال آب ، حوضچه پرورش ماهی ، آب بند ها) عمران (ایزولاسیون و زهکشی فونداسیون ، بام سبز یا روف گاردن ، دریاچه مصنوعی ، سد ، ایزولاسیون تونل ، راه سازی) ، صنعت ، معدن ، آب و فاضلاب (حوضچه های تصفیه پساب های صنعتی و شهری ، سایت دفن زباله یا Landfill) ، نفت ، گاز و پتروشیمی و … در کوتاه ترین زمان ممکن مطابق با استانداردهای روز دنیا.

شرکت یکتا عایق متشکل از گروهی مجرب از مهندسین و کارشناسان خبره در خدمت شماست.

شرکت ما با تولید، فروش و نصب ورقهای ژئوممبران (ورق پلیمری)، این امکان را برای شما فراهم آورده است که با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان پروژه ژئوممبران خود را در استان خراسان احداث نمایید.

خرید ارزان و عمده ورق ژئوممبران در استان خراسان در نتیجه ارتباط و همراهی ما امکان پذیر می باشد و ما بهترین شرایط را ایجاد نموده ایم تا بتوانیم محصولات مورد نیاز مشتریان گرامی را با بیشترین تنوع و کیفیت در اختیار ایشان قرار دهیم و آمادگی ارسال این سفارشات را به سراسر کشور دارا می باشیم.

قیمت ورق ژئوممبران (ورق پلیمری) مشهد ، بیرجند ، بجنورد

قیمت ورق ژئوممبران یا ورق پلیمری براساس متر مربع مورد نیاز و همچنین ضخامت ورق تعیین می‌شود. به این صورت که متراژ بالاتر قیمت کمتر و ضخامت بالاتر ، قیمت بالاتری دارد.

شما می توانید با تماس با ما از قیمت ژئوممبران در خراسان ، مشهد ، بیرجند و بجنورد کسب اطلاع نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.