Skip links

ژئوممبران قزوین – قیمت ژئوممبران در قزوین

طراحی، ساخت و اجرای پروژه های ژئوممبران

ورق ژئوممبران قزوین ، قیمت ژئوممبران قزوین ، فروش و نصب ژئوممبران قزوین
ورق ژئوممبران قزوین ، قیمت ژئوممبران قزوین ، فروش و نصب ژئوممبران قزوین

فروش و نصب ورق ژئوممبران و لایه ژئوتکستایل، در استان قزوین (البرز ، تاکستان ، بوئین زهرا ، آبیک ، آوج) با 10 سال گارانتی.

اجرای پروژه های ژئوممبران با زیر سازی ژئوتکستایل پلی استر در زمینه های کشاورزی ( استخرهای ذخیره آب کشاورزی ، کانال انتقال آب ، حوضچه پرورش ماهی ، آب بند ها) عمران (ایزولاسیون و زهکشی فونداسیون ، بام سبز یا روف گاردن ، دریاچه مصنوعی ، سد ، ایزولاسیون تونل ، راه سازی) ، صنعت ، معدن ، آب و فاضلاب (حوضچه های تصفیه پساب های صنعتی و شهری ، سایت دفن زباله یا Landfill) ، نفت ، گاز و پتروشیمی و … در کوتاه ترین زمان ممکن مطابق با استانداردهای روز دنیا.

شرکت یکتا عایق متشکل از گروهی مجرب از مهندسین و کارشناسان خبره در خدمت شماست.

شرکت ما با تولید، فروش و نصب ورقهای ژئوممبران (ورق پلیمری)، این امکان را برای شما فراهم آورده است که با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان پروژه های خود را در استان قزوین احداث نمایید.

خرید ارزان و عمده ورق ژئوممبران و ژئوتکستایل در استان قزوین در نتیجه ارتباط و همراهی ما امکان پذیر می باشد و ما بهترین شرایط را ایجاد نموده ایم تا بتوانیم محصولات مورد نیاز مشتریان گرامی را با بیشترین تنوع و کیفیت در اختیار ایشان قرار دهیم و آمادگی ارسال این سفارشات را به سراسر کشور دارا می باشیم.

 

ژئوممبران قزوین، بویین زهرا، تاکستان
ژئوممبران قزوین، بویین زهرا، تاکستان

قیمت ورق ژئوممبران (ورق پلیمری)

قیمت ورق ژئوممبران یا ورق پلیمری براساس متر مربع مورد نیاز و همچنین ضخامت ورق تعیین میشود. به این صورت که متراژ بالاتر قیمت کمتر و ضخامت بالاتر ، قیمت بالاتری دارد.

شما می توانید با تماس با ما از قیمت ژئوممبران در قزوین و قیمت انواع ژئوتکستایل پلی استر و پلی پروپیلن کسب اطلاع نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

آخرین پروژه های ژئوممبران استان قزوین

استخر ژئوممبران آقای آشوری استان قزوین بویین زهرا

استخر ژئوممبران آقای آشوری استان قزوین بوئین زهرا

استخر ژئوممبران آقای آشوری استان قزوین بویین زهرا پروژه اجرای ورق ژئوممبران با لایه محافظ ژئوتکستایل استخر ذخیره آب کشاورزی ...