Skip links

ژئوممبران قزوین – قیمت ژئوممبران در قزوین

فروش و نصب ورق ژئوممبران در قزوین، طراحی، ساخت و اجرای پروژه های ژئوممبران

ورق ژئوممبران قزوین ، قیمت ژئوممبران قزوین ، فروش و نصب ژئوممبران قزوین
ورق ژئوممبران قزوین ، قیمت ژئوممبران قزوین ، فروش و نصب ژئوممبران قزوین

فروش و نصب ورق ژئوممبران، در استان قزوین (البرز ، تاکستان ، بوئین زهرا ، آبیک ، آوج) با 10 سال گارانتی.

اجرای پروژه های ژئوممبران در زمینه های کشاورزی ( استخرهای ذخیره آب کشاورزی ، کانال انتقال آب ، حوضچه پرورش ماهی ، آب بند ها) عمران (ایزولاسیون و زهکشی فونداسیون ، بام سبز یا روف گاردن ، دریاچه مصنوعی ، سد ، ایزولاسیون تونل ، راه سازی) ، صنعت ، معدن ، آب و فاضلاب (حوضچه های تصفیه پساب های صنعتی و شهری ، سایت دفن زباله یا Landfill) ، نفت ، گاز و پتروشیمی و … در کوتاه ترین زمان ممکن مطابق با استانداردهای روز دنیا.

شرکت یکتا عایق متشکل از گروهی مجرب از مهندسین و کارشناسان خبره در خدمت شماست.

شرکت ما با تولید، فروش و نصب ورقهای ژئوممبران (ورق پلیمری)، این امکان را برای شما فراهم آورده است که با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان پروژه ژئوممبران خود را در استان قزوین احداث نمایید.

خرید ارزان و عمده ورق ژئوممبران در استان قزوین در نتیجه ارتباط و همراهی ما امکان پذیر می باشد و ما بهترین شرایط را ایجاد نموده ایم تا بتوانیم محصولات مورد نیاز مشتریان گرامی را با بیشترین تنوع و کیفیت در اختیار ایشان قرار دهیم و آمادگی ارسال این سفارشات را به سراسر کشور دارا می باشیم.

قیمت ورق ژئوممبران (ورق پلیمری) در استان قزوین

قیمت ورق ژئوممبران یا ورق پلیمری براساس متر مربع مورد نیاز و همچنین ضخامت ورق تعیین میشود. به این صورت که متراژ بالاتر قیمت کمتر و ضخامت بالاتر ، قیمت بالاتری دارد.

شما می توانید با تماس با ما از قیمت ژئوممبران در قزوین کسب اطلاع نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.