Skip links

ژئوممبران قم

فروش و نصب ورق ژئوممبران قم

طراحی و اجرای پروژه های ژئوممبران

فروش ، نصب و اجرای ژئوممبران (ورق پلیمری) و ژئوتکستایل، در استان قم (قمرود ، قنوات ، جعفریه ، خلجستان ، قاهان ، دستجرد ، فردو ، کهک ، سلفچگان ، نیزار ، راهجرد) با 10 سال گارانتی.

ژئوممبران قم، قیمت ژئوممبران قم، فروش و نصب ورق ژئوممبران قم
ژئوممبران قم، قیمت ژئوممبران قم، فروش و نصب ورق

به دلیل ویژگی‌های طبیعی، استان قم با کمبود منابع آب سطحی و زیرزمینی مواجه است. رودخانه‌های قمرود و قره‌چای جریان‌های دائمی و سطحی را تشکیل می‌دهند که با احداث سدهای ۱۵ خرداد و قره‌چای بر روی آن‌ها در سالیان اخیر مهار شده‌اند. رودخانه‌های سلمان، زواریان، قره‌سو، طغرود، جهرود و فردو دیگر رودخانه‌های مهم استان هستند.

اجرای پروژه های ژئوممبران در زمینه های کشاورزی ( استخرهای ذخیر ه آب کشاورزی ، کانال های انتقال آب ، حوضچه های پرورش ماهی ، آب بند ها) عمران (ایزولاسیون و زهکشی فونداسیون ، بام سبز یا روف گاردن ، دریاچه های مصنوعی ، سد ، ایزولاسیون تونل) ، صنعت ، معدن ، آب و فاضلاب (حوضچه های تصفیه پساب های صنعتی و شهری) ، نفت ، گاز و پتروشیمی و … در ابعاد مختلف و اشکال هندسی متفاوت در کوتاه ترین زمان ممکن مطابق با استانداردهای روز دنیا را از ما بخواهید.

شرکت یکتا عایق متشکل از گروهی مجرب از مهندسین و کارشناسان خبره در خدمت شماست.

شرکت ما با تولید، فروش و نصب ورقهای ژئوممبران (ورق پلیمری) و لایه ژئوتکستایل این امکان را برای شما فراهم آورده که با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان پروژه ژئوممبران خود را در استان قم احداث نمایید.

خرید ارزان و عمده ورق ژئوممبران در استان قم در نتیجه ارتباط و همراهی ما امکان پذیر می باشد و ما بهترین شرایط را ایجاد نموده ایم تا بتوانیم محصولات مورد نیاز مشتریان گرامی را با بیشترین تنوع و کیفیت در اختیار ایشان قرار دهیم و آمادگی ارسال این سفارشات را به سراسر کشور دارا می باشیم.

قیمت ورق ژئوممبران یا قیمت ورق پلیمری در استان قم

قیمت ورق ژئوممبران یا ورق پلیمری براساس متر مربع مورد نیاز و همچنین ضخامت ورق تعیین میشود. به این صورت که متراژ بالاتر قیمت کمتر و ضخامت بالاتر ، قیمت بالاتری دارد.

شما می توانید با تماس با ما از قیمت ژئوممبران در قم کسب اطلاع نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

آخرین پروژه های ژئوممبران (ورق پلیمری) استان قم

استخر ژئوممبران آقای فلاح با متراژ ورق 3،150 متر مربع در استان قم

استخر ژئوممبران آقای فلاح در قنوات استان قم

استخر ژئوممبران آقای فلاح در قنوات استان قم پروژه اجرای ورق ژئوممبران با لایه محافظ ژئوتکستایل استخر ذخیره آب کشاورزی ...
پایان کار استخر ژئوممبران قم قنوات آقای کرمان

استخر ژئوممبران ذخیره آب کشاورزی قم

استخر ژئوممبران ذخیره آب کشاورزی قم ساخت استخر کشاورزی ذخیره آب با عایق ژئوممبران (عایق پلیمری آبی) برای باغ پسته ...
استخر ژئوممبران (استخر پلیمری) استان قم شهر قنوات

استخر ژئوممبران ذخیره آب کشاورزی قنوات استان قم

استخر ژئوممبران ذخیره آب کشاورزی قنوات استان قم پروژه ساخت و اجرای استخر پلیمری ذخیره آب کشاورزی (استخر ژئوممبران) در ...