Skip links

ژئوممبران یزد

فروش و نصب ورق ژئوممبران یزد ، طراحی و اجرای پروژه های ژئوممبران استان یزد

فروش ، نصب و اجرای ژئوممبران و ژئوتکستایل ، در استان یزد با 10 سال گارانتی.

اجرای پروژه های ژئوممبران در زمینه های کشاورزی ( استخرهای ذخیر ه آب کشاورزی ، کانال های انتقال آب ، حوضچه های پرورش ماهی ، آب بند ها) عمران (ایزولاسیون و زهکشی فونداسیون ، بام سبز یا روف گاردن ، دریاچه های مصنوعی ، سد ، ایزولاسیون تونل) ، صنعت ، معدن ، آب و فاضلاب (حوضچه های تصفیه پساب های صنعتی و شهری) ، نفت ، گاز و پتروشیمی (حوضچه های گل حفاری ، ایزولاسیون فونداسیون مخازن نفتی، حوضچه های آتش نشانی ، حوضچه تبخیر ، ایزولاسیون مسیر انتقال سوخت) و … در ابعاد مختلف و اشکال هندسی متفاوت در کوتاه ترین زمان ممکن مطابق با استانداردهای روز دنیا را از ما بخواهید.

ورق ژئوممبران یزد ، قیمت ژئوممبران یزد ، عایق استخر ، ورق پلیمری یزد
ورق ژئوممبران یزد ، قیمت ژئوممبران یزد ، عایق استخر ، ورق پلیمری یزد

شرکت عایق کار با بیش از 15 سال تجربه و با گروهی مجرب از مهندسین و کارشناسان خبره در خدمت شماست.

شرکت ما با تولید، فروش و نصب ورقهای ژئوممبران (ورق پلیمری)، این امکان را برای شما فراهم آورده که با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان پروژه ژئوممبران خود را در استان یزد احداث نمایید.

خرید ارزان و عمده ورق ژئوممبران در استان یزد در نتیجه ارتباط و همراهی ما امکان پذیر می باشد و ما بهترین شرایط را ایجاد نموده ایم تا بتوانیم محصولات مورد نیاز مشتریان گرامی را با بیشترین تنوع و کیفیت در اختیار ایشان قرار دهیم و آمادگی ارسال این سفارشات را به سراسر کشور دارا می باشیم.

قیمت ورق ژئوممبران یا قیمت ورق پلیمری یزد

قیمت ورق ژئوممبران یا ورق پلیمری براساس متر مربع مورد نیاز (متراژ) و همچنین ضخامت ورق تعیین میشود. به این صورت که متراژ بالاتر قیمت کمتر و ضخامت بالاتر ، قیمت بالاتری دارد.

شما می توانید با تماس با ما از قیمت ژئوممبران در یزد کسب اطلاع نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.